Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

  1.    
  2.     Чи можна в інтернеті виторгувати собі знижку і як це зробити

Чи можна в інтернеті виторгувати собі знижку і як це зробити

04.07.2017

З кожним роком все більше людей віддає перевагу покупкам в інтернеті, ніж походів в магазин. Це і комфортніше і часто навіть дешевше. Однак існує думка, що якщо на ринку при живому спілкуванні з продавцем ми можемо іноді і істотно знизити ціну на товар, то торгуватися в інтернет-магазинах не вийде.

Частково правдою це назвати можна. Розкручені інтернет-маркети, які займаються продажем різнопланової продукції, найчастіше надавати знижку на прохання покупця відмовляються, радячи скористатися діючими акціями, знижками і розпродажем. Їх зрозуміти можна. Такі мережеві магазини заробляють за рахунок обороту і звертати увагу на прохання одного клієнта навряд чи стануть.

Але торгуватися в інтернеті все ж можна. Найчастіше, магазини, які готові надавати знижки вказують на сайті, що можливий торг. Більшою мірою це стосується невеликих профільних магазинів, які продають певну групу товарів. Такі онлайн-магазини дорожать своїми клієнтами і більш згідливі щодо ціни.

Ще більш лояльні до клієнтам приватні продавці, які реалізують свій товар у мережі. У цьому випадку варто торгуватися до останнього.

Щоб «вибити» собі суттєву знижку, потрібно детально вивчити товар, який мають намір придбати. В самому оголошенні потрібно знайти інформацію з будь-якими недоліками товару і саме на них звертати увагу при торзі.

Кожен питання про товар, на який продавець при переговорах відповість негативно, буде психологічно готувати його до зниження ціни. При цьому питання не обов’язково повинні бути «розумними», головне – негативна відповідь.

Якщо купуєте річ, колишню у вживанні, і знайшли якусь ваду, домовитися про знижку буде набагато легше.

Також спробуйте знайти аналогічний товар в інтернеті зі знижкою і відправити продавцю посилання або скріншот на нього, мовляв, в інших дешевше.

Простіше всього «вибивати» знижку на несезонні товари. В такому випадку можна аргументувати її тим, що товар займає у продавця місце і чекати сезону заради кількох сотень гривень не варто.

Можна пограти і на термінах. Більшість людей бажають отримати гроші прямо зараз і це їх не зупинить зробити хорошу знижку.

Торгуватися потрібно при кожному контакті з продавцем: листування під оголошенням, розмова по телефону, зустріч для огляду товару. І навіть якщо ви перегнули палицю і продавець відмовляється взагалі вам його продавати, завжди можна повернутись до останньої узгодженою ціною. Людині буде шкода витраченого на вас часу, так що швидше за все товар буде ваш.

Якщо знижку відмовляються надавати на відріз, тоді можна попросити, наприклад, безкоштовну доставку або складання, якщо товар передбачає це. Різні аксесуари або витратні матеріали, за які ви не будете платить, теж свого роду знижка, так що наполягайте на їх безкоштовності.

У той же час, якщо та ж доставка вам не потрібна, ви можете попросить відняти її вартість з ціни товару. У деяких магазинах така умова заздалегідь передбачено – адже фірма в цьому випадку економить час.

Ще один варіант отримати знижку в інтернеті
– це домовиться з інтернет-магазином про позитивне відкликання. Все одно часто такі відгуки вони купують, а тут його напише клієнт реальний за невелику знижку. Деякі магазини заздалегідь пропонують невеликі знижки тим, хто зареєструється на сайті, підпишеться на розсилку або поділиться посиланням на нього в соціальних мережах.

Так що торгуватися в інтернеті реально, головне – хотіти і не боятися.

Написати коментар